Kamarai Hírlevél 17. – 2020.05.08.

KAMARAI HÍRLEVÉL

I.

A Magyar Ügyvédi Kamara honlapján közzétette a veszélyhelyzeti tagdíjkedvezmény iránti kérelem formanyomtatványait: https://www.mük.hu/tagdijkedvezmeny

II.

A MÜK OAB frissítette a távoktatás útján elérhető képzések listáját, amelyet csatolva küldünk az Önök részére. A képzések között már szerepelnek azok a MÜK által szervezett ingyenes képzések, amelyeket ezen a héten vette nyilvántartásba a Bizottság és amelyek a www.muktovabbkepzes.hu oldalon érhetők el.

e-learning képzések listája_20200505

Felhívom figyelmüket, hogy a listán ingyenesen és visszterhesen igénybe vehető képzési események egyaránt szerepelnek.

III.

Mellékelten megküldöm az dr. Varga Judit igazságügy miniszter asszony levelét és annak mellékletét a fiatal jogászok számára indítandó Nemzetek Európája Karrierprogramban való részvételi lehetőségről.

1. melléklet_Nemzetek Európája Karrierprogram_közös levél

Dr. Varga Judit

Gyula, 2020. május 08.

Dr. Legeza László

elnök

A hozzászólások le vannak tiltva.