Kamarai Hírlevél 12. – 2020.03.09.

KAMARAI HÍRLEVÉL

Tisztelt Kollégák!

Ezúton tájékoztatjuk a T. Kollégákat, hogy a 2020. március hó 27. napján – Békéscsabán a Fiume Hotelben – megtartásra kerülő szakmai képzéseket a MÜK Oktatási és Akkreditációs Bizottsága nyilvántartásba vette, és képzési eseményenként 1 kreditpontot rendelt el.

A szakmai képzésre előzetes regisztráció nem szükséges, a helyszínen jelenléti ív aláírása lesz kötelező, minden előadás megkezdése előtt.

Emlékeztetőül az előadások tematikáját ismételten megküldjük:

1. 13,00 órától dr. Kovács Tamás igazgató: Adószabályok változásai 2020. Az ügyvédek gazdálkodásának specialitásai.
  2. 14,00 órától dr. Ráfi Péter osztályvezető: az online számla rendszer használata, az ügyvédekre vonatkozó kötelezettségek. Milyen adózási formát válasszon az ügyvéd? Az ügyvédek munkája során leggyakrabban előforduló témakörök (családi kedvezmény, 4 gyermekes anyák SZJA mentessége, megbízási díj…)
  3. 15,00 órától dr. Drapos István osztályvezető: Adó- és Illeték kötelezettségek ingatlanok átruházása során.

Amennyiben a fenti előadásokkal kapcsolatosan kérdéseik vannak az előadókhoz, kérjük, hogy írásban a kamara gyula@bmugyvedikamara.hu e-mail címére megküldeni szíveskedjenek, legkésőbb 2020. március 23-ig.

Gyula, 2020. március 09.

Dr. Legeza László

elnök

A hozzászólások le vannak tiltva.